Banner

HledatOneTwoGo Autopůjčovna v Praze

Sjednejte si povinné ručení online
V současné době nabízí zákonné pojištění vozidla, tzv. poviné ručení více než deset pojišťoven. Orientovat se v jejich nabídkách Vám pomůže online kalkulačka porovnání povinného ručení.
Autopůjčovna Hledat OneTwoGo Autopůjčovna v Praze
Přehled autopůjčoven

OneTwoGo Autopůjčovna v Praze

OneTwoGo Autopůjčovna v Praze

Adresa: Jindřišská 7

  110 00 Praha 1

  Česká republika

Telefon +420 773 116 716

Email onetwogo@email.cz

Web http://www.autopujcovnavpraze.cz


Další informace

OneTwoGo autopůjčovna Praha - Vám nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy mikrobusů a osobních vozů. Autopůjčovna je průběžně doplňována novými modely. Stáří vozidel je maximálně 2-3 roky.Auta si můžete půjčit na půl dne, na den, na víkend včetně svátků. Autopůjčovna nabízí vozidla pro cesty v České republice i v zahraničí.

Autopůjčovna kromě zapůjčení osobních aut a transitů nabízí i další doplňkové služby: Letištní transfery a transfery po celé ČR (Brno, Ostrava, Olomouc, Pradubice, Liberec, Plzeň a další města), zapůjčení aut i s řidičem, vyhlídkové jízdy nebo třeba VIP taxi službu.

Mapa

Ušetřete na ručení

Povinné ručení Axa

Povinné ručení Axa
Pojišťovna Axa vychází při stanovení sazeb pojistného z výkonu motoru pojišťovaného vozidla. Maximálního bonusu ve výši 50% dosáhnete při 96 měsících bez nehody. Povinné ručení je nabízeno ve dvou variantách podle výše krytí.

Vybraná vizitka