Banner

Přehled autoškolOneTwoGo Autopůjčovna v Praze

Sjednejte si povinné ručení online
V současné době nabízí zákonné pojištění vozidla, tzv. poviné ručení více než deset pojišťoven. Orientovat se v jejich nabídkách Vám pomůže online kalkulačka porovnání povinného ručení.
Autopůjčovna Přehled půjčoven aut OneTwoGo Autopůjčovna v Praze
Přehled autopůjčoven

OneTwoGo Autopůjčovna v Praze

OneTwoGo Autopůjčovna v Praze

Adresa: Jindřišská 7

  110 00 Praha 1

  Česká republika

Telefon +420 773 116 716

Email onetwogo@email.cz

Web http://www.autopujcovnavpraze.cz


Další informace

OneTwoGo autopůjčovna Praha - Vám nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy mikrobusů a osobních vozů. Autopůjčovna je průběžně doplňována novými modely. Stáří vozidel je maximálně 2-3 roky.Auta si můžete půjčit na půl dne, na den, na víkend včetně svátků. Autopůjčovna nabízí vozidla pro cesty v České republice i v zahraničí.

Autopůjčovna kromě zapůjčení osobních aut a transitů nabízí i další doplňkové služby: Letištní transfery a transfery po celé ČR (Brno, Ostrava, Olomouc, Pradubice, Liberec, Plzeň a další města), zapůjčení aut i s řidičem, vyhlídkové jízdy nebo třeba VIP taxi službu.

Mapa

Ušetřete na ručení

Povinné ručení online

Hledáte výhodné pojištění vozidla?

Pod pojem pojištění vozidla se rozumí buď havarijní pojištění vozidla nebo zákonné pojištění vozidla spíše známe jako povinné ručení.
V současné době nabízí povinné ručení více než 10 pojišťoven. Porovnání povinného ručení nabízí internetová kalkulačka na www.srovnavac.cz.

Vybraná vizitka